• kolonie językowe 2015
  • obozy językowe
  • obozy językowe za granicą
  • angielski w Londynie
  • kolonie dla dzieci
  • Obozy językowe za granicą

Angielski dla najmłodszych – czy wysłać dziecko na kolonie z nauką języka

Angielski dla najmłodszych

 

Zastanawiasz się, czy to już najwyższa pora, aby wysłać dziecko na jego pierwszą kolonię? A może chciałbyś żeby była to kolonia z nauką języka? Jeśli masz przed sobą podobne dylematy – zapraszamy do lektury!
 

Kolonie językowe dla dzieci – kiedy warto zacząć uczyć się języka

Naukowcy nie mają wątpliwości.  Dzieci w przedziale od 4 do 10 lat mają największą łatwość, jeśli chodzi o naukę języka. Jest to spowodowane przede wszystkim fizjologią  i kształtowaniem się tzw. kompetencji językowych. Dlatego warto wykorzystać ten czas, a co za tym idzie właśnie w tym wieku rozpocząć naukę języka. Kolonia językowa dla dzieci to idealne miejsce, aby rozpocząć językową przygodę.  Specjalnie przeszkoleni, doświadczeni w pracy z dziećmi lektorzy są w stanie przekazać wiedzę w sposób przystępny oraz atrakcyjny dla dziecka.  Również obecność rówieśników bardzo dobrze wpływa na proces uczenia się języka wśród dzieci. Dlatego jeśli Twoje dziecko ma od 7 do 10 lat – powinieneś wziąć pod uwagę wysłanie go na kolonię z nauką języka.

Dlaczego warto wybrać kolonie Angielski dla najmłodszych

Angielski dla najmłodszych to wyjazd, który zapadnie w pamięci Twojego dziecka na długi czas. Oprócz tego, że jest to kolonia językowa dla dzieci, jest to również wyjazd rekreacyjny! Nie możemy zapomnieć o tym, że nauka języka wśród najmłodszych ma wiele wspólnego z zabawą. Właśnie dlatego kolonie z językiem są tak bardzo popularne wśród najmłodszych oraz ich rodziców. Nie inaczej sprawa ma się z wyjazdem Angielski dla najmłodszych. Podczas tej kolonii letniej w górach, Twoje dziecko będzie miało okazję odwiedzić zjawiskową Wisłę, pojechać do parku wodnego oraz odwiedzić najbardziej znane zabytki na świecie (w wersji mini podczas podróży do Parku miniatur). Angielski dla najmłodszych to przede wszystkim, perfekcyjnie dobrany program nauczania dla dzieci w wieku 7-10.

Kolonie dla dzieci, czyli jak dobrze wypocząć w wakacje

Dzięki idealnemu połączeniu nauki i rekreacji możesz mieć pewność, że Twoje dziecko wypocznie, jak należy. Kolonia dla dzieci powinna oferować coś więcej niż tylko możliwość wylegiwania się na plaży, dlatego kolonie językowe są ciekawą alternatywą dla wyjazdów typowo  rekreacyjnych.

Kolonie dla dzieci, to idealna odskocznia również dla rodziców. Posyłając dziecko na kolonię letnią 2019, również i Ty wypoczywasz. Dzięki  dobrze dobranej kolonii dla dzieci, będziesz miał również spokojną głowę, że dziecko jest bezpieczne. Angielski dla najmłodszych to kolonia językowa, na której nie będziesz musiał martwić się o swoje dziecko. Doświadczenie, jakie zdobyliśmy przez kilkanaście lat organizowania kolonii dla dzieci, sprawia, że nie musisz się martwić.