• kolonie językowe 2015
  • obozy językowe
  • obozy językowe za granicą
  • angielski w Londynie
  • kolonie dla dzieci
  • Obozy językowe za granicą

Obozy językowe -dokąd w wakacje 2018

obozy językowe 2018

 

Zastanawiasz się, czy oferta obozów językowych 2018 jest już dostępna? Odpowiadamy – tak!

Tym razem, nasze kolonie i obozy językowe, będą organizowane w czterech, niezwykle atrakcyjnych lokalizacjach – w Ustce, Jastrzębiej Górze, Zakopanem oraz Dźwirzynie. Na każdym z naszych obozów językowych, nieważne czy nad morzem, czy w górach, uczestnicy będą mieć dostęp do największych atrakcji w Polsce oraz zagranicą. Przykładowo, podczas pobytu na kolonii lub obozie językowym w Jastrzębiej Górze będzie można, wziąć udział w fakultatywnej wycieczce do Aqua Parku w Redzie oraz zwiedzić Sopot. Podczas pobytu na obozie językowym w Dźwirzynie, do wyboru będzie wyjazd do Tropical Island pod Berlinem oraz wycieczka do Kopenhagi. Jeśli chcesz dowiedzieć się co czeka uczestników na pozostałych obozach zobacz tutaj.

Jak wygląda nauka języka na kolonii i obozie językowym

Na naszych koloniach i obozach, nauka języka, to sprawa najwyższej rangi. Jako szkoła językowa specjalizujemy się od 1990 r. wyłącznie w wyjazdach językowych, a nasze doświadczenie pozwala nie tylko na efektywną naukę języka wśród dzieci i młodzieży, ale także świetnie spędzony czas w gronie rówieśników. W naszej ofercie obozów językowych 2018 można znaleźć obozy językowe z językiem polskim, angielskim, niemieckim oraz hiszpańskim. Podczas jednego turnusu obozu językowego, uczestnicy zrealizują 40 lekcji oraz warsztatów językowych. Mało tego, uczestnicy otrzymają komplet materiałów językowych, autorski system do nauki słówek LEKTOR Vocabulary Training oraz certyfikat językowy na zakończenie zarówno kolonii, jak i obozu językowego.

Program rekreacyjny na obozach językowych LEKTORA

Cechą, która wyróżnia kolonie i obozy językowe LEKTORA jest zdecydowanie świetnie zaplanowany program rekreacyjny. W zależności od miejsca pobytu, przyszły uczestnik, weźmie udział w całodniowej wycieczce np.: do Kołobrzegu, Słowińskiego Parku Narodowego, Trójmiasta czy do Morskiego Oka. Oprócz całodniowych wycieczek, w programie zaplanowane są wycieczki do różnych ciekawych miejsc, zajęcia sportowe oraz rekreacyjne, zajęcia wieczorne, konkursy, dyskoteki i wiele innych. Na naszych obozach po prostu nie ma miejsca na nudę!

Dlaczego warto spędzić wakacje na obozie językowym?

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważna jest nauka języków obcych w dzisiejszym świecie. Międzynarodowa matura, studia za granicą czy może wymarzona praca w dużej firmie, to coraz częstsze cele wielu polskich nastolatków. Jednak, aby marzenia stały się rzeczywistością, niezbędna będzie bardzo dobra znajomość języka obcego. Obozy językowe to idealny sposób na przyjemną, ciekawą, ale przede wszystkim, skuteczną naukę języka obcego. Kolejnym atutem przemawiającym za wyjazdem na obóz językowy LEKTORA, to nasi lektorzy oraz native speakerzy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, kadra na naszych obozach, składa się z najlepszych specjalistów nie tylko w kwestii nauki języków, ale także pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Idealna równowaga pomiędzy czasem na naukę, aktywnym wypoczynkiem oraz zabawę sprawia, że pobyt na obozie językowym LEKTORA, niesie ze sobą same korzyści zarówno dla uczestników obozu, jak i ich rodziców. Gwarantujemy, że wyjazdy z LEKTOREM, to najlepsza oferta obozów językowych 2018.