• kolonie językowe 2015
  • obozy językowe
  • obozy językowe za granicą
  • angielski w Londynie
  • kolonie dla dzieci
  • Obozy językowe za granicą

Obozy młodzieżowe 2020 - co przygotowali organizatorzy?

obozy młodzieżowe nad morzem i w górach

Obozy 2020 - co przygotowali organizatorzy obozów i kolonii?

Do lata co prawda jeszcze daleko, ale już teraz warto pomyśleć o najbliższych wakacjach. Aby zapewnić sobie udany letni wypoczynek, warto zrobić szybki przegląd ofert obozów. 

Organizatorzy wypoczynku dl adzieci i młodzieży proponują całą gamę obozów sportowych, artystycznych, językowych i wielu innych.. 

Obozy młodzieżowe - co wśród nowości?

Wakacje to idealny moment na podejmowanie nowych wyzwań – młodzież spragniona wrażeń może pojechać na obozy survivalowe, przygodowe, wspinaczkowe, a nawet tak oryginalne jak kolonie fabularne, czy RPG. Nowością jaka pojawiła się w ofercie na wakacje 2018 są np. obozy fitness, dla osób chcących poprawić sylwetką lub zrzucić zbędne kilogramy.  W programie takiego obozu znajdziemy intensywne  treningi, zajęcia na siłowni, biegi kondycyjne,  a jako uzupełnienie – warsztaty z dietetykiem i osobistym trenerem. Oferta obozów sportowych jest tak różnorodna, jak różnorodne są zainteresowania i potrzeby młodzieży – każdy znajdzie coś dla siebie.

Obozy sportowe to zawsze dobry pomysł na wakacyjny wyjazd

Lato to najlepsza pora na odkrywanie i realizowanie sportowych pasji. Od lat niezmiennie dużą popularnością wśród obozów młodzieżowych cieszą się obozy żeglarskie, windsurfingowe oraz obozy tenisowe. Te najczęściej odbywają się w pięknych nadmorskich miejscowościach, gdzie dodatkową atrakcją jest wypoczynek na plaży i kąpiele w morzu.  Miłośnicy jazdy konnej mogą wybrać obozy jeździeckie, natomiast pasjonaci dwóch kółek – obozy rowerowe.  Większość obozów sportowych skierowana jest do osób uprawiających daną dyscyplinę, ale także chcących odkryć nową sportową pasję.  Zajęcia odbywają się pod czujnym okiem instruktorów, więc efekty są widoczne bardzo szybko, co dodatkowo motywuje do uprawiania sportu.

Obozy językowe i artystyczne podczas wakacji

Oferta obozów młodzieżowych bogata jest również w rozmaite obozy artystyczne – taneczne, muzyczne, plastyczne, fotograficzne.  Letnia atmosfera, krajobrazy i klimat sprzyjają sztuce tworzenia, więc zarówno nad morzem, nad jeziorem, czy w górach panują idealne warunki do realizowania artystycznych pasji. 

Chcąc jednak połączyć letni wypoczynek z nauką, można wybrać od lat popularne obozy językowe.  Młodzież szybko uzyskuje oczekiwane efekty, bo nauka odbywa się w sposób intensywny, a dodatkowo łączona jest z zabawą. Dzięki intensywnej komunikacji przełamujemy barierę językową, a mówienie w obcym języku zaczyna sprawiać nam prawdziwą przyjemność.

Różnorodność obozów młodzieżowych organizowanych podczas wakacji jest tak duża, że każdy ma szansę wyjechać na obóz idealnie dopasowany do swoich potrzeb.  A co może ułatwić nam dokonanie wyboru i znalezienie najlepszego obozu?

Programy obozów 2020

obozy językowe