• kolonie językowe 2015
 • obozy językowe
 • obozy językowe za granicą
 • angielski w Londynie
 • kolonie dla dzieci
 • Obozy językowe za granicą

Obóz językowy w Londynie z opiekunem

obozy językowe z opiekunem w Londynie

 
 
Obóz językowy - 12-17 lat
Ilość dni: 9
Program: język angielski
Dodatkowo: intensywne zwiedzanie Londynu, całodniowe wycieczki poza Londyn - do Brighton i do Cambridge
Zakwaterowanie: rodzina
 

Turnusy: 
Termin Obóz 12-17 lat Ilość dni Opłata-zakwaterowanie na kampusie ( pok. 2-osob.)  
01.07 - 09.07.17 angielski 9 2189 zł Rezerwuj
08.07 - 16.07.17

angielski  

9 2189 zł Rezerwuj

 

obozy językowe z opiekunem w Londynie
obozy językowe z opiekunem w Londynie
obozy językowe z opiekunem w Londynie
Program: 

Czym jest nasz wyjazd English in Action?
Wyjazd do Londynu jest doskonałą propozycją dla wszystkich, którzy uczą się języka angielskiego i chcę poznać największe atrakcje turystyczne Londynu. Praktyczne ćwiczenie języka angielskiego w naturalnych sytuacjach - poprzez kontakt z członkami rodzin goszczących, u których zakwaterowani są uczestnicy, z przewodnikami w muzeach, z londyńczykami w sklepach, czy na ulicach - to doskonała szansa na wypróbowanie swoich umiejętności językowych i mobilizacja do dalszej nauki.

English in Action to praktyczna nauka języka angielskiego w formie lekkiej zabawy poza murami szkoły, połączona z intensywnym zwiedzaniem i świetną zabawą. To wyjątkowo lubiana przez naszych uczestników formuła sprawdzająca się od lat na naszych obozach!

Dzięki ciągłemu i niewymuszonemu kontaktowi z prawdziwym mówionym angielskim - uczestnicy mogą szybko przełamać bariery komunikacyjne i zacząć posługiwać się językiem obcym! Dzięki zakwaterowaniu u rodzin goszczących - uczestnicy mają okazję zobaczyć, jak żyje i mieszka lokalne społeczeństwo. Prowadzenie zajęć w czasie zwiedzania czy zakupów daje natomiast możliwość praktycznego użycia języka w codziennych sytuacjach. Wyjazd ten stanowi doskonałą szansę na wypróbowanie swoich umiejętności językowych w praktyce. Warsztaty językowe prowadzone są przez polskiego lektora nie w szkole, ale -w terenie” i obejmują:

 • Zadania do wykonania na mieście
 • Odgrywanie scenek z życia codziennego (zakupy, pytanie o drogę, itp.)
 • Quizy, zabawy, zagadki w języku angielskim
 • Zwiedzanie w języku angielskim z lektorem

rogram jest dla tych, którzy chcą zwiedzić Londyn, spróbować swoich sił w języku angielskim, dobrze się bawić jak również lubią ekstremalne wrażenia! W tym roku oprócz zwiedzania największych atrakcji stolicy Anglii, pojedziemy także na cały dzień do największego parku atrakcji w Wielkiej Brytanii z największymi kolejkami górskimi! W Thorpe Park znajduje się aż 30 różnych kolejek, atrakcji i pokazów tematycznych! Jeśli lubisz dreszczyk emocji, odkryjemy mrożącą krew w żyłach historię Anglii w niebanalny sposób… wejdziemy do Interaktywnego muzeum strachu The London Dungeon! Aktorzy pokażą nam i wytłumaczą narzędzia tortur, przejedziemy się podziemną kolejką, zobaczymy lochy, a wszystko ze specjalnymi efektami!

W programie nie może zabraknąć oczywiście największych londyńskich atrakcji jak Big Ben, Buckingham Palace i Tower Bridge. Ponadto pojedziemy na całodniową wycieczkę nad morze do Brighton, gdzie niedaleko zobaczymy piękne klify Seven Sisters.

Dzień 1
Wyjazd z Polski, przejazd w stronę Anglii.

Dzień 2
Przeprawa przez Kanał La Manche, przejazd do Londynu i rozpoczęcie zwiedzania. Spotkanie ze sztandarowymi atrakcjami miasta, w programie zwiedzanie m.in. Buckingham Palace z zewnątrz, rządowa ulica Whitehall, spacer przez St James Park do Horse Guards Parade i Trafalgar Square. Wizyta w National Gallery.

Dzień 3
Most Millenium, Katerdra St Paul, poznamy historię Londynu w Muzeum Londynu, gdzie znajduje się m.in. złota karoca z XVII wieku. Następnie City of Westminster, w tym Opactwo Westminster z zewnątrz, Big Ben, zdjęcie na tle London Eye. Zwiedzanie The London Dungeon.

Dzień 4
Covent Garden Market, gdzie można zobaczyć jak Londyn rozpoczyna dzień. Dzielnica SOHO, Piccadilly Circus. Zwiedzanie British Museum. Zakupy na Oxford street.

Dzień 5
Całodniowa wycieczka do nadmorskiej miejscowości Brighton. Spacer: molo, Royal Pavillion, plaża. Później spacer nad klify Seven Sister.

Dzień 6
Zwiedzania Greenwich, gdzie będziemy mieć okazję stanąć na równiku -zero” i zobaczyć astronomiczne obserwatorium królewskie, National Maritime Museum, gdzie można zobaczyć między innymi przedmioty wyłowione z Titanica i Queen's House. Rejs po Tamizie do Tower Bridge. Wejście do Tower Bridge: wjazd na górę i wystawa. Spacer do Tower of London, Doki Św. Katarzyny oraz Szekspirowski Teatr Glob.

Dzień 7
Całodniowa zabawa w Thorpe Park.

Dzień 8
Muzeum Historii Naturalnej i/lub w Muzeum Nauki. Spacer po Hyde Park. Wyjazd z Anglii późnym popołudniem.

Dzień 9
Przyjazd do Polski późnym popołudniem.

 

obóz językowy za granicą
Zakwaterowanie: 
Rodziny w okolicy Londynu: pokoje 2-, 3-osobowe, łazienka dzielona jest z domownikami. Wszyscy uczestnicy są zakwaterowani w jednej okolicy. Rano rodziny odprowadzają dzieci na ustalone miejesce zbiórki i wieczorem odbierają je.

Wyżywienie
3 posiłki dziennie: śniadania, pakowane lunche, obiadokolacje. Wyjazd rozpoczynamy obiadokolacją pierwszego dnia po przyjeździe do Anglii, a kończymy pakowanym prowiantem w dniu wyjazdu z Londynu.

 

 

Dojazdy: 

Wyjazd grupowy autokarem z polskim opiekunem.

Wyjazdy z miast

 • Warszawa (Dworzec PKS Zachodni, stanowisko 13 lub 14), Łódź, Poznań, Torzym - godziny wyjazdu będą podane w późniejszym terminie.

  TRANSFERY Z INNYCH MIAST POLSKI*

 • Radom: 100 PLN
 • Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Rzeszów, Tarnów, Kraków: 250 PLN
 • Grudziądz, Inowrocław, Brzeg, Wrocław, Legnica: 150 PLN
 • Kielce, Lublin, Katowice, Opole: 200 PLN
  *transfer organizowany jest przy minimum 3 osobach z danego miasta

 

Dodatkowo: 

Obowiązkowy program wycieczkowy z przejazdami lokalnymi, płatny opiekunowi na zbiórce:

 • 120 GBP / 1 tydzień (uczestnicy poniżej 16 lat)
 • 130 GBP / 1 tydzień (uczestnicy 16-17 lat)

 

Opłaty: 
Termin Obóz 12-17 lat Ilość dni Opłata-zakwaterowanie na kampusie ( pok. 2-osob.)  
01.07 - 09.07.17 angielski 9 2189 zł Rezerwuj
08.07 - 16.07.17

angielski  

9 2189 zł Rezerwuj