• kolonie językowe 2015
  • obozy językowe
  • obozy językowe za granicą
  • angielski w Londynie
  • kolonie dla dzieci
  • Obozy językowe za granicą

Dlaczego warto pojechać na obozy właśnie z LEKTOREM?

kolonie letnie obozy językowe kolonie letnie

Mamy duże doświadczenie w organizowaniu obozów i kolonii językowych (od 1990 roku).Po zorganizowaniu wypoczynku letniego dla wielu tysięcy dzieci i młodzieży z całej Polski i z zagranicy umiemy zapewnić ciekawe i bezpieczne wakacje.
Jesteśmy największym w Polsce organizatorem kolonii i obozów językowych. W każde wakacje organizujemy  turnusy w atrakcyjnych miejscowościach nad morzem  i w górach.

 

 

Jako szkoła języków specjalizujemy się tylko w obozach  językowych, zapewniamy bardzo dobry poziom zajęć, które prowadzą doświadczeni lektorzy naszej szkoły, także native speakers. Podczas obozów stosujemy metodę komunikacyjną, sprzyjającą przełamywaniu barier językowych.Stawiamy na praktykę.
Uczestnicy obozów i kolonii mają codzienny kontakt z językami  podczas rannych zajęć i  po południu w czasie warsztatów językowych.Nauka językó odbywa sie w małych, 10-13 osobowych grupach, co umożliwia szybkie efekty.

Starannie wybieramy ośrodki, w których organizowane są kolonie i obozy LEKTORA. Miejsca te mają bardzo dobrą lokalizację nad samym morzem, a  ośrodki w górach  położone są blisko szlaków.
Nasze ośrodki dysponują 2-4 osobowymi pokojami z łazienkami i bogatą bazą rekreacyjną. W wybranych przez nas osrodkach znajdują się: sale dydaktyczne, boiska sportowe, rowery,kawiarenki, basen, sauna, , korty tenisowe.

 

 

obozy językowe kolonie letnie obozy językowe

Na obozy i kolonie LEKTORA można  dojechać  z większości dużych miast w Polsce.

Są to Wrocław,  Kraków, Warszawa Katowice, Opole, Poznań.
Podczas przejazdu dzieci są pod pełną opieką wychowawców.

 

 

 

Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa  dzieci i młodzieży Wszyscy uczestnicy znajdują się pod całodobową opieką wychowawców i medyczną.

Podczas kąpieli w morzu i basenie o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży dbają ratownicy oraz wychowawcy.
LEKTOR zapewnia ponadto na okres pobytu ubezpieczenie NNW.

 

 

Za cenę zwykłego obozu i kolonii Państwa dzieci otrzymują 30-40 godzinny kurs językowy, bardzo bogaty program turystyczny oraz zakwaterowanie o dobrym  standardzie, ponad kolonijnym. Opłata za obozy i kolonie  zawiera wszystkie wstępy, należy zaopatrzyć dzieci tylko w kieszonkowe.
Obozy i kolonie językowe w Polsce są co najmniej trzykrotnie tańsze niż podobne wakacyjne kursy językowe za granicą. Opłata jest płacona w ratach.

 

kolonie letnie

 

Obozy i kolonie LEKTORA to bardzo urozmaicony program turystyczny i sportowy, dostosowany do wieku i zainteresowań uczestników. Organizujemy wycieczki po danym regionie  a także za granicę: do Niemiec, na Słowację, do Austrii, do Czech. 
W ramach opłaty zapewniamy także liczne zajęcia sportowe: koszykówkę, siatkówkę, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, siłownię, aerobic, rowery, saunę. Codziennie organizowane są po południu lub wieczorem konkursy, ogniska, dyskoteki. Bez względu na pogodę młodzież i dzieci nie mają szansy się nudzić.  Można wziąc także  udział w kursach tańca, windsurfingu czy tenisa, żeglarstwa.

obozy językowe