• kolonie językowe 2015
  • obozy językowe
  • obozy językowe za granicą
  • angielski w Londynie
  • kolonie dla dzieci
  • Obozy językowe za granicą

Kursy językowe za granicą

Kurs językowy za granicą, obozy językowe w Anglii 2019-Obozy językowe za granicą - dla młodzieży i dzieci i kursy językowe za granicą dla dorosłych.

LEKTOR od 25 lat oferuje wyjazdy na kursy językowe za granicą. Jest to najbardziej efektywna nauka języków. Uczysz się języka nie tylko na kursie, ale także w sklepie, na ulicy, w Londynie, Paryżu czy Rzymie.
Obozy językowe i kursy językowe w Anglii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Hiszpanii, we Włoszech oraz na Malcie przeznaczone są dla młodzieży i dorosłych w każdym wieku.
Kurs językowy i obóz językowy za granicą to nauka takich języków jak angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski. Polecamy naukę angielskiego w Anglii, na Malcie, w Irlandii i USA, niemieckiego można uczyć się w Niemczech lub Austrii, a francuskiego we Francji, hiszpańskiego w Hiszpanii, włoskiego we Włoszech.  

 

angielski w Anglii

Kursy językowe za granicą- wybierz kraj

angielski w Anglii

Jak zapisać się na kurs zagraniczny lub młodzieżowy obóz językowy

 

 

 

ANGLIA                MALTA                 IRLANDIA        NIEMCY              AUSTRIA         WŁOCHY            HISZPANIA           FRANCJA

 

 

Zagraniczne szkoły językowe, z którymi współpracujemy są akredytowane przez

angielski w Angliiobozy językowe za granicąobozy za granicą 2014obozy językowe za granicą dla młodzieżykursy językowe w Anglii dla dorosłychmłodzieżowe obozy językowe za granicą